sondajj@hotmail.com0 532 291 26 31
facebook
twitter
instagram
youtube
linkedin
Facebook ta Paylaş
Twitter ta Paylaş
HİZMETLERİMİZ
Neler Yaparız

Neler Yaparız

Sondaj İşi | Neler Yaparız ?

TUNÇ SONDAJ ilk olarak 1985 yılında konya yapımı makinalarla su sondajı çalışmalarına başlamıştır , bu tarihden öncede keson kuyu açma işi ile uğraşarak bu işin ilk aşamasından itibaren bu sektörde hizmet vermektedir.Bu uzun yıllar içerisinde İSTANBUL , TEKİRDAĞ , EDİRNE VE KIRKLARELİ'NDE sayısız sondaj çalışması yaparak sizlerinde memnuniyetinden doğan güveni de  yanımıza alarak hızla büyümeye devam ediyoruz PARANIZI TPRAĞIN ALTINA GÖMMEK İSTEMİYORSANIZ , SUSUZ TOPRAK KALMASIN DİYORSANIZ BİZİ MUTLAKA ARAYIN , KEŞİF ÜCRETSİZDİR .
,

Trakya Sondaj İletişim

TELEFON 0 212 721 43 61  --- sondajj@hotmail.com GSM 0 532 291 26 31 --- 0 534 848 13 80 ADRES Gümüşyaka Mahallesi Silivri /Tekirdağ

Devamı
,

Trakya Dalgıç Pompa

Sondaj İşi | Trakya Dalgıç Pompa Trakya Tunç Sondaj , hava ve su geçirmeyecek şekilde kaplanmış, pompa gövdesine bitişik monte motora sahip pompalara verilen genel isimdir. Herhangi bir dış hava basıncına dayanmadan kaldırması dalgıç pompaların avantajıdır.   Mekanik salmastra sistemleriyle akışkanın açık noktadan pompalanması engellenir. Pompa direkt boru, flexible boru veya tesisata bağlı olabilir. Bir çok tipi bulunan dalgıç pompaların tek kademeli olanları; drenaj, kanalizasyon, genel endüstri ve çamur basmakta kullanılır. Derin sondajlarda ve kuyularda su çıkarmakta alışılmış olan tipler çok kademeli dalgıç pompalardır.

Devamı
,

Trakya Jeoteknik Sondaj

Sondaj İşi | Trakya Jeoteknik Sondaj Trakya Tunç Sondaj  ; Ülkemiz jeotermaller açısından dünyanın en fazla potansiyele sahip ülkelerinden biri.  Çerkezköy Tunç Sondaj da gelişmiş teknolojiye sahip ekipmanları ve alanında uzmanlaşmış teknik ekibiyle birlikte su sondajı ve zemin sondajının yanı sıra jeotermal sondaj, yani sıcak su sondajı alanında da başarıyla hizmet veriyor. Jeotermal sahası çok olan ülkemizde bu sahaların jeotermal kaynaklarını araştırıp, termal sondaj kuyuları açabilecek donanıma sahip olan firmamız, sondaj çalışmalarına başlamadan önce gerekli tüm etüd çalışmalarını dikkatli yapıyor.

Devamı
,

Trakya Zemin Etüdü

Sondaj İşi | Trakya Zemin Etüdü Trakya Tunç Sondaj ; Bina, yol, hava alanı, köprü gibi yapıların inşa edileceği alanlarda, yapıların projelendirilmeside maliyet ve emniyetini etkileyen en önemli faktör yerin jeolojik durumudur. Kaya yada zeminlerin yapı temeli olmaları durumunda oturma, kabarma, sıvılaşma gibi problemlerle karşılaşılır. Bu problemler daha çok temeli oluşturan kaya yada zeminlerin litolojik, petrografik ve yapısal özellikleri ile ortamda bulunan yeraltı ve yerüstü suyundan kaynaklanır. Bu sebeple yapıların projelendirilmesi öncesinde temeli oluşturacak olan kaya yada zeminin jeoteknik özelliklerinin ortaya konulması hem yapı maliyeti hem de yağı emniyeti açısından kaçınılmaz olmaktadır.

Devamı
,

Tekirdağ Su Sondajı

Sondaj İşi | Trakya Tunç Sondaj Tekirdağ Sondaj İşi ; Yer altından su elde etmek için profesyonel yardıma ihtiyacınız varsa, uzun yıllardır su sondajı konusunda güvenle hizmet veren firmamıza başvurabilirsiniz. Değişik jeolojik formasyonlarda değişik tipteki sontaj tekniklerini uygulayarak hizmet veren şirketimiz, su sondajından önce de mutlaka su etüdü (jeolojik – jeofizik – hidrojeolojik etüt) yapıyor. Bu sayede tekirdağ su sondajı konusunda en verimli olan lokasyonu seçilerek, sondaj için düğmeye basılıyor. Sondajın yapılacağı saha şirketimize bağlı mühendisler tarafından inceleniyor ve yapılan etütlerle en uygun sondaj noktasıyla derinliği tespit edilip, çalışmalara başlanıyor. Sahaların uygun olduğu bölgelerde insan ve makine ekipmanlarıyla kolaylıkla sondaj yapan avcılar nakliyat firmamız, sahanın dar olduğu alanlarda da portatif makinelerle sondajı gerçekleştiriyor. 

Devamı
Neler Yaparız | Sondaj İşi | Tekirdağ Sondajcılar | Trakya Tunç Sondaj